Hotelová televízia

Jednou z našich špecializácií sú Hotelové interaktíne TV systémy. Tieto systémy umožňujú zdieľať hosťom všetky dôležité informácie nielen na chodbách, recepcii alebo v spoločenských miestnostiach, ale i priamo na izbe. Hotelový televízny systém umožní rozšíriť povedomie o Vašom hoteli aj bez zložitej infraštruktúry.

hotels

Hotelová televízia ponúka celú radu možností, ako upútať pozornosť hosťa. Využiť môžete napríklad uvítaciu správu, ktorá hosťa pri prvom kontakte s TV po check-ine (z recepcie) privíta a oslovením vlastným menom. TV sa automaticky zapne a hosť prijme uvítaciu správu. Hostí tak individuálne privítate a môžete im poskytnúť základné informácie o hoteli.

funkcie 

Systém umožňuje poskytovanie informácií, ktoré sa týkajú napríklad ponúkania hotelových služieb, ale k dispozícii sú i ponuky fakultatívnych výletov, kultúrnych predstavení, informácie o dostupnosti letiska, aktuálny kurzový lístok, meteorologické informácie atď. Hoteloví hostia tak môžu využívať nielen vlastné služby hotela, ale tiež reštaurácie, bary, kaderníctva, fitness centrá až po nákupy v partnerských obchodoch hotela so zaujímavými informáciami. Na obrazovke si môžete ďalej vybrať z ponúkaného sortimentu jedál a nápojov, ktoré sú k dispozícii v hotelových reštauráciách či zaisťovanie hotelovou službou room service. Po telefonickej či interaktívnej objednávke je hosťovi jedlo servírované priamo na izbe. Hosť má možnosť sledovať svoj hotelový účet online na TV.

Hotelové interaktíne TV systémy ponúkajú hosťom najvyšší komfort a pohodlie pri sledovaní ich obľúbených programov. Vybrané hotelové televízie umožňujú prehrávať program i v 3D formáte. Hotelové interaktíne TV systémy ponúkajú tiež možnosť sledovať platené filmy na želanie, či non-stop platené TV kanály. Hostia môžu surfovať po Internete pomocou bezdrôtovej klávesnice. Možné je tiež okamžite sa pripojiť svojim osobným mobilným zariadením k rozbočovaču Wi-Fi, ktorý je zabudovaný priamo v televízore, a majú možnosť sledovať televízny obsah v izbe na svojom mobilnom zariadení, prípadne streamovať svoj osobný obsah na veľkú obrazovku.

Toto riešenie založené na IP adresácii využíva existujúcu IP infraštruktúru hotela a umožňuje hotelovým IT manažérom ovládať funkcie a spravovať obsah televízorov v jednotlivých izbách a poskytovať hosťom profesionálne služby.

hotel 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti